Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Arabska wróżba na cały rok

 

 

 

Wprawdzie nowy rok 2024 już się zaczął, ale do końca roku pozostało jeszcze 10 miesięcy.  I przeprowadzenie tej wróżby pozwoli nam wybiec w przyszłość. 

Nie każdy ma warunki i czas, aby udać się do wróźki i dlatego możemy wykonać samodzielnie wróżbę arabską. Trzeba ją wykonać bardzo starannie, w skupieniu i dla jednej osoby można ją zrobić tylko raz w roku.  Będziesz potrzebować do niej tylko ołówka i kartki papieru.

Czytaj więcej...

Święto Zmarłych

 

znicze

Zbliża się Święto Zmarłych, dzień zadumy, nostalgii i wspomnień o tych, których już fizycznie nie ma wśród nas. Odwiedzimy groby naszych bliskich, zapalimy znicze. Na grobach opuszczonych też zapalimy światełko nadziei. 

Ten dzień obchodzony jest w wielu krajach i istnieją związane z nim różne obrzędy i rytuały. 

W Polsce np. 31 października przygotowywano ulubione potrawy naszych bliskich i zostawiano uchylone drzwi wejściowe, ich dusze mogły w ten dzień odwiedzić rodzinę, znajomych, swoje mieszkanie.

N grobach tragicznie zmarłych i samobójców przez cały rok poprzedzający Święto Zmarłych kładzono gałązki, formując stos który podpalano w noc zaduszną w celu oczyszczenia zmarłych.

Czytaj więcej...

Święte kody numeryczne

liczby

 

 

 

 

Mam nadzieję, że poprzedni artykuł dotyczący kodów numerycznych spotkał się z zainteresowaniem i niektóre osoby odwiedzające moją stronę zaczęły wprowadzać je w życie. Jak zwykle podkreślam i przypominam, że niektóre kody będą odpowiadać na nasze pragnienia szybko, inne powoli. A niekiedy trzeba je też zamienić innymi. Ale wszystkie one działają zgodnie z naszymi życzeniami, prośbami, afirmacjami. Dzisiaj pragnę podać kilka innych kodów, których skuteczność została wypróbowana.

Czytaj więcej...

Czym są i jak używać świętych kodów numerycznych

 

liczby

Na jednym z moich kursów poruszyłam temat Świętych Kodów Numerycznych. Podałam kilka z nich i instrukcję jak ich używać.

Dawno nie zajmowałam się nimi. W momentach trudnych sytuacji ratowałam się Reiki, afirmacjami, medytacją, kabałą, etc. W pewnym momencie, poczułam że czegoś mi jeszcze brakuje i wtedy jak za pociągnięciem magicznej różdżki pojawiły się nowe kody, których dokładnie potrzebowałam w tym momencie. Oczywiście natychmiast postanowiłam wprowadzić je w życie.

Czytaj więcej...

Rytuały na Nowy Rok 2023

 

 

Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany, postanowienia, nowe i stare życzenia, które chcemy zrealizować. Kilka razy podawałam już rytuały na powitanie Nowego Roku i rady jak go przywitać. Są one na stronie Dzisiaj nie bedę się powtarzać, ale podam sposób  przygotowania słoiczka obfitości, który sprawi, że Nowy Rok 2023 będzie nam przychylny.

Czytaj więcej...