Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Święte kody numeryczne

liczby

 

 

 

 

Mam nadzieję, że poprzedni artykuł dotyczący kodów numerycznych spotkał się z zainteresowaniem i niektóre osoby odwiedzające moją stronę zaczęły wprowadzać je w życie. Jak zwykle podkreślam i przypominam, że niektóre kody będą odpowiadać na nasze pragnienia szybko, inne powoli. A niekiedy trzeba je też zamienić innymi. Ale wszystkie one działają zgodnie z naszymi życzeniami, prośbami, afirmacjami. Dzisiaj pragnę podać kilka innych kodów, których skuteczność została wypróbowana.

Czytaj więcej...

Czym są i jak używać świętych kodów numerycznych

 

liczby

Na jednym z moich kursów poruszyłam temat Świętych Kodów Numerycznych. Podałam kilka z nich i instrukcję jak ich używać.

Dawno nie zajmowałam się nimi. W momentach trudnych sytuacji ratowałam się Reiki, afirmacjami, medytacją, kabałą, etc. W pewnym momencie, poczułam że czegoś mi jeszcze brakuje i wtedy jak za pociągnięciem magicznej różdżki pojawiły się nowe kody, których dokładnie potrzebowałam w tym momencie. Oczywiście natychmiast postanowiłam wprowadzić je w życie.

Czytaj więcej...

Rytuały na Nowy Rok 2023

 

 

Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany, postanowienia, nowe i stare życzenia, które chcemy zrealizować. Kilka razy podawałam już rytuały na powitanie Nowego Roku i rady jak go przywitać. Są one na stronie Dzisiaj nie bedę się powtarzać, ale podam sposób  przygotowania słoiczka obfitości, który sprawi, że Nowy Rok 2023 będzie nam przychylny.

Czytaj więcej...

Czy możesz leczyć się sam? cz.2

kobieta

Przykłady zastosowania metody Eveline Monahan

W poprzednim materiale opisałam historię Evelyn Monahan jej choroby i walki z nią przy pomocy opracowanej przez siebie techniki. Teraz, tak jak obiecałam, opiszę dokładnie tą technikę, która może być zastosowana do każdej sytuacji życiowej, wymagającej pomocy.

Technika proponowana przez nią opiera się na zastosowaiu woli i wyobraźni. Posłużę się przykładem leczenia paraliżu, dzięki której Evelyn Monahan odzyskała kompletną sprawność sparaliżowanego ramienia. 

Czytaj więcej...

Czy możesz leczyć się sam?

kobieta

Uważam, że tak, ale nie należy absolutnie rezygnować z mądrej opieki lekarskiej. Zawsze podkreślam to na moich kursach, w moich wypowiedziach. Coraz więcej lekarzy jawnie, lub mniej jawnie przyznaje, że tzw. medycyna naturalna lub niekonwencjonalna nie jest żadnymi czarami, ale pomaga w radzeniu sobie z wieloma chorobami. Wielu uczestników moich kursów przekonało się o tym.

Czytaj więcej...