Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Rytuał odliczania

kadzidła

 

Wykonuje się go kiedy mamy do osiągnięcia poważny cel, chcemy polepszyć nasze życie, etc. Szczególnie może być przydatny na rozpoczęcie Nowego Roku 2020. Wraz z jego rozpoczęciem robimy wiele planów, postanawiamy pozbyć się niechcianych nałogów, obiecujemy sobie osiągnąć to, czego nie udało się nam osiągnąć w kończącym się roku. Ten rytuał pomoże nam spełnić nasze marzenia. Powodzenia!

Czytaj więcej...

Róg obfitości

nasiona

 

Jest on symbolem nieograniczonego bogactwa. W mitologii wspomina się o rogu obfitości jako magicznym atrybucie Plutona. Przedstawia on zdolnośc pomnażania wszystkiego i zgodnie z legendą, róg obfitości obdarza bogactwem i nigdy się nie wyczerpuje.

Przygotowanie własnego rogu obfitości może zapewnić nam powodzenie w różnych sferach naszego życia.  Jest to rytuał łatwy. Często polecam go osobom, które proszą o radę w sprawach finansowych, poszukują miłości, etc. 

Czytaj więcej...

Magia luster

lustro

 

Lustra od wieków  są wykorzystywane do wróżenia i do czarów. Powierzchnia lustra skupia światło i odbija je, a w magii oznacza to efekt powiększania tego, co się w nim odbija.

Dawniej lustra były bardzo drogie i nie wszyscy mogli pozwolić sobie na ich posiadanie. Stąd też wziął się przesąd, ze gdy stłucze się lustro, wieszczy to siedem lat nieszczęścia. Jeżeli coś takiego przydarzy się, należy takie lustro po prostu wyrzucić i kupić nowe, ponieważ stłuczone lustro w domu to kłótnie, problemy partnerskie.

Do rytuałów magicznych najlepsze jest lusterko średniej wielkości, okrągłe lub owalne, oczywiście w ramce i dobrze jest kiedy ma rączkę, która w razie potrzeby pozwala nam na poruszanie nim. Z drugiej strony lusterka przeznaczonego wyłącznie do rytuałów magicznych należy narysować jakikolwiek symbol ochronny. Przed każdym jego użyciem, taflę lustra przecieramy wilgotną, czystą szmatką ruchem odwrotnym od ruchu wskazówek zegara. Można do tego użyć wody z solą. Możemy też oczyścić lustro przy pomocy kadzidełka z sosny lub szałwii.

Czytaj więcej...

Rytuał na Nowy Rok

dzwonik

 

Kończy się  Stary Rok i na pewno były w nim sprawy, które nie rozwijały się dla ciebie pomyślnie. Rytuał, który proponuję przeprowadzić pomoże przywołać dobre energie, zapewnić sobie szeroko rozumiane powodzenie i przyciągnąć bogactwo w Nowym Roku. Najważniejsze są zdrowie, praca, miłość i oczywiście stabilność finansowa.

Czytaj więcej...

Rytuały dobrobytu

chińskie monety

 

 

Pomimo tego, że zdrowie jest najcenniejszym darem i udany związek jest motywacją do życia, potrzebujemy również środków materialnych, aby móc korzystać w pełni z jego uroków. Nie zawsze jednak sytuacja materialna jest zadowalająca i wiele osób zwraca się do mnie z prośbą o rytuały na poprawę finansów, sukces w pracy. Rytuały, które dzisiaj proponuję mogą nam w tym dopomóc.

Czytaj więcej...