Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Język cudów

okładka język cudów Dzisiaj pragnę polecić książkę Amelii Kinkade Język cudów. Jest to książka dla miłośników zwierząt, ale nie tylko. Dla wszystkich, którzy uważają zwierzęta za swoich mniejszych braci. Niejednokrotnie udowodniły nam one  i udowadniają każdego dnia, że dużo musimy się od nich uczyć.

Amelia Kinkade uczy nas rozmowy ze zwierzętami. Tak, dosłownie rozmowy i nawiązywania z nimi głębszych relacji, dzięki którym ich wibracje mogą spowodować duże i głębokie zmiany w naszym i ich życiu, na wszystkich jego poziomach. Udowadnia, że rozmawianie ze zwierzętami jest możliwe. Połączyła ona zagadnienia komunikacji ze zwierzętami oraz fizyki kwantowej, metafizyki w tak wspaniale zabawny i prowokacyjny sposób, że wszystko wydaje sie proste.

Lekarz medycyny Larry Dossey powiedział: „ Język cudów  traktuje o naturze świadomości, która nie ogranicza się tylko do ludzi, ale występuje u wszystkich istot. Kultury pierwotne instynktownie to wiedziały i rozumiały.  Za wszelką cenę musimy przyswoić sobie tę lekcję, aby rozwinąć współczucie jakiego potrzebujemy, aby zadbać o nasze środowisko i jego mieszkańców – łącznie z nami samymi„ .

Każdy, mówi Amelia Kinkadze, może nauczyć się rozmowy ze zwierzętami, a szczególnie dotyczy to naszych milusińskich.  Amelia jest specjalistą od komunikacji międzygatunkowej i pomaga swoim klientom odnajdywać zagubione zwierzęta, diagnozować przyczyny ich zachowań. Jest aktywistka na rzecz obrony przyrody. Jest założycielką stowarzyszenia ARK ANGEL, które wspiera wychowywanie dzieci w Afryce w taki sposób, aby nie wyrosły na kłusowników, Jej pasja to praca z białymi lwami, gepardami, tygrysami, pingwinami i rekinami, słoniami w Afryce i wspieranie organizacji charytatywnych na całym świecie. 

Jej książka jest książką, od której nie można się oderwać.

Joga na krześle

okładka Joga na krześle 

Pragnę polecić książkę Kristin Mc Gee Joga na krześle, w której są przedstawione metody jogi dla osób mających mało ruchu, dla osób przywiązanych do krzesła, siedzących godzinami przy biurku. Są to ćwiczenia łatwe do wykonania, przywracające równowagę, skupienie i odzyskanie dobrego samopoczucia dosłownie w kilka minut.

Te ćwiczenia kieruje ich autorka do osób pracujących w biurach, biznesmenów, artystów, zapracowanych matek, dzieci, studentów, osób z nadwagą, starszych, o ograniczonym zakresie ruchów i takich, które nigdy nie uprawiały jogi a przede wszystkim w codziennej bieganinie zapomniały o swoim zdrowiu.

Jogę na krześle można praktykować w każdym miejscu.  Ćwiczenia jakie proponuje Kristin są skuteczne  i szczegółowo opisane i obejmują całe ciało, a korzyści w sferze zdrowia fizycznego i psychicznego jakie osiągnie się dzięki nim są po prostu nieocenione. Wystarczy  poświęcić 10 minut dziennie na ich praktykę.

Życzę radości jaką da wszystkim praktyka proponowanych przez Kristin ćwiczeń.

Encyklopedia Aniołów

okładka Encyklopedii AniołówPozostając w kręgu aniołów, pragnę polecić do czytania i konsultacji książkę Richarda Webstera Encyklopedia Aniołów. Jest to ksiązka bardzo ciekawa, ponieważ dzięki niej możemy poznać sylwetki aniołów pochodzących z różnych systemów wierzeń, tradycji i kultur. Poznamy sfery ich działania, swojego opiekuna, oraz metody pracy z nimi i ich wpływ na nasze życie, otoczenie i naszych bliskich. Zawsze są przy nas, ochraniają nas, prowadzą i inspirują.

Książkę wydało wydawnictwo Illuminatio. Polecam tę lekturę.

Theta Healing - Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią

theta healing

 

Polecam dzisiaj książkę Vianny Stibal Theta Healing - Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią.

Wiadomo, że umiejętność osiągania stanu theta mamy w sobie. Są to fale mózgowe występujące  podczas snu i powodujące synchronizację półkul mózgowych, regenerację organizmu, wydzielanie endorfin, przywracanie właściwego Ph, oczyszczanie organizmu z toksyn. W wyniku czego następuje natychmiastowe uzdrowienie na poziomie duchowym, fizycznym i emocjonalnym. Dzięki temu, możemy z naszej pamięci komórkowej (a była już o tym mowa w polecanej przeze mnie książce Kody uzdrawiania) wyrzucić niechciane emocje, traumatyczne przeżycia, wspomnienia i nauczyć się jak żyć z radością, w zdrowiu i obfitości, być otwartym na zmiany.

Czytaj więcej...