Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Encyklopedia Aniołów

okładka Encyklopedii AniołówPozostając w kręgu aniołów, pragnę polecić do czytania i konsultacji książkę Richarda Webstera Encyklopedia Aniołów. Jest to ksiązka bardzo ciekawa, ponieważ dzięki niej możemy poznać sylwetki aniołów pochodzących z różnych systemów wierzeń, tradycji i kultur. Poznamy sfery ich działania, swojego opiekuna, oraz metody pracy z nimi i ich wpływ na nasze życie, otoczenie i naszych bliskich. Zawsze są przy nas, ochraniają nas, prowadzą i inspirują.

Książkę wydało wydawnictwo Illuminatio. Polecam tę lekturę.

Theta Healing - Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią

theta healing

 

Polecam dzisiaj książkę Vianny Stibal Theta Healing - Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią.

Wiadomo, że umiejętność osiągania stanu theta mamy w sobie. Są to fale mózgowe występujące  podczas snu i powodujące synchronizację półkul mózgowych, regenerację organizmu, wydzielanie endorfin, przywracanie właściwego Ph, oczyszczanie organizmu z toksyn. W wyniku czego następuje natychmiastowe uzdrowienie na poziomie duchowym, fizycznym i emocjonalnym. Dzięki temu, możemy z naszej pamięci komórkowej (a była już o tym mowa w polecanej przeze mnie książce Kody uzdrawiania) wyrzucić niechciane emocje, traumatyczne przeżycia, wspomnienia i nauczyć się jak żyć z radością, w zdrowiu i obfitości, być otwartym na zmiany.

Czytaj więcej...

Zdrowi Stulatkowie i Uzdrawianie z Aniołami

zdrowi stulatkowie

 

Dawno już nie polecałam żadnej nowej lektury. Nie dlatego, że przestałam szukać ciekawych książek, ale dlatego że po prostu nawał pracy nie zostawiał mi wolnej chwili. Postaram się to naprawić, polecając na długie, zimowe wieczory dwie pozycje.

Czytaj więcej...

Kod Uzdrawiania

Kod Uzdrawiania okładka

O tym, że możemy sobie sami poradzić z różnymi problemami natury zdrowotnej, uczuciowej, lub po prostu niepowodzeniami większość z nas wie dobrze. Ale w to, że może nastąpić to w 6 minut niewielu chyba uwierzy. A podobno jest to możliwe!

Moja przyjaciółka i mistrzyni Reiki z Majorki, Fuensanta – a imię to przetłumaczone na język polski znaczy “Święte Źródło“ – przysłała mi parę tygodni temu książkę z prośbą o przeczytanie jej. Książka była oczywiście w języku hiszpańskim. Po zaznajomieniu się z jej treścią, doszłam do wniosku, że jest to książka, którą każdy powinien przeczytać. Problem w tym, że nie wszyscy znają język hiszpański.

Czytaj więcej...