Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Toaleta, jadalnia i pokój dzienny

stara wanna

 

 

Według Feng Shui, z toaletą zawsze wiąże się niekorzystna energia. Nie sposób jest zrezygnować z niej, ale należy pamiętać, aby zarówno drzwi do niej jak i klapa od sedesu były zawsze zamknięte.
W toalecie i łazience zawsze musi panować czystość i nie należy ich dekorować kwiatami, roślinami, obrazami lub jakimikolwiek bibelotami. Przedmioty, uważane za przynoszące pomyślność, kiedy są umieszczone w łazience staną się symbolami kłopotów i nieszczęść.

 

Czytaj więcej...

W sypialni

sypialnia

 

 

 

Dzisiejsze rady będą dotyczyć sypialni i toalety. Są to pomieszczenia szczególnie ważne i mające duży wpływ na prawidłowy obieg energii w naszym domu.

Czytaj więcej...

Praktyczne rady

lustro

 

 

 

Dzisiaj w kąciku Feng Shui kilka praktycznych rad dotyczących urządzania wnętrz naszych mieszkań lub miejsca pracy oraz użycia szczęśliwych symboli, przedmiotów i kolorów tak, by wykorzystać pozytywną energię środowiska. Te rady mogą pomóc zmienić nasze życie, pamiętajmy jednak zawsze o tym, żeby nie przesadzać z wprowadzaniem zmian, bo skutek może być zupełnie odwrotny.

Czytaj więcej...

Monety i CHI dobrobytu

monety na rzemyku

 

Monety są wspaniałymi symbolami dobrobytu i przyciągają go, jeżeli umieścimy je na fakturach, w papierach urzędowych, na telefonie, faksie, komputerze, jeżeli nosimy je w torebce lub portmonetce. Chodzi oczywiście o monety chińskie, z kwadratową  dziurką i ozdobione czerwonymi  lub złotymi  wstążeczkami lub sznureczkami. Te kolorowe wstążeczki wyzwalają energię yang, która może przynieść zadziwiające rezultaty.

Czytaj więcej...

Zbieranie monet

gliniana skarbonka

 

 

 

Ta metoda wymaga dokonywania transakcji pieniężnych (codziennych), płacąc gotówką. Kiedy używamy kart kredytowych, wydawanie pieniędzy sprowadza się do podpisania rachunku, zamiast do policzenia pieniędzy i zapłacenia nimi. Ta metoda zwróci twoją uwagę na to co wydajesz, ile wydajesz, co pozwoli nabrać ci większego szacunku do twoich pieniędzy.

Czytaj więcej...