Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Mantra uzdrawiająca i otwierająca serce

mandala
Image by Angela Yuriko Smith from Pixabay

RA MA DA SA - SA SAY SO HUNG (wymawiamy Hang)

Jest to bardzo silna mantra, której energia jest odczuwalna już po pierwszym jej wykonaniu. Stymuluje przepływ energii w kanale kręgosłupa oraz w czakrach, przede wszystkim w czakrze serca.

Mantra Ra Ma Da Sa wzmacnia również pracę mózgu działając na przysadkę mózgową, aktywizuje układ nerwowy, mięśniowy oraz komórki podczas procesu przepływu krwi, co tworzy w połączeniu wibracje uzdrawiające i proces odbudowy szeroko rozumianego zdrowia. Oczyszcza aurę.

Wycisza emocje, działa na wielu poziomach: fizycznym, duchowym, emocjonalnym i psychicznym. Wpływa na uzdrowienie nie tylko chorób i dolegliwości fizycznych, ale również konfliktów, relacji, pomaga przejść przez trudne chwile obecne w życiu każdego. Jest pomocna w momentach załamania, poczucia lęku, rozpaczy, zmartwień, strachu i depresji. Daje poczucie spokoju i harmonii.

Czytaj więcej...

Medytacja

Budda Medycyny

 

 

W obecnej sytuacji, kiedy koronawirus w galopującym tempie rozprzestrzenia się po całym świecie, oprócz zaleceń służb zdrowia dotyczących zdrowia fizycznego, należy zająć się również-dla równowagi i komfortu psychicznego- naszym zdrowiem psychicznym. 

Istnieje wiele metod, które nam w tym mogą pomóc: Reiki, mudry, mantry, afirmacje, wizualizacje, praca z energią Aniołów,  kodami anielskimi, etc.  Oczywiście ja i moi bliscy korzystamy z tych metod, ale nie z wszystkich naraz. Po prostu każdy wybiera sobie metodę taką, jaka do niego w tym momencie przemawia. 

Będę starać się w moich artykułach przybliżać te metody odwiedzającym moją stronę internetową. Nie zastępują one fachowych porad lekarskich, ale są dodatkową wielką pomocą i światełkiem w ciemnym tunelu.

Dzisiaj chcę Wam zaproponować Mantrę Zdrowia Fizycznego, Mentalnego i Emocjonalnego, znaną jako Mantra Buddy Medycyny. Recytowana codziennie i regularnie przynosi niezwykłe rezultaty Ja recytuję ja codziennie i moi uczniowie, którzy również tak postępują informują mnie o wspaniałych rezultatach jakie przynosi. Warunkiem, jak zwykle,  jest wytrwałość i regularność.

Czytaj więcej...

Medytacja z Asfa’elem

rok

 Istnieje wiele rytuałów, pozwalających zapewnić nam powodzenie w  Nowym Roku. Pisałam o nich już w zeszłym roku i są one nadal aktualne. Ponieważ rok 2020 będzie rokiem przestępnym postanowiłam  polecić medytację z aniołem Asfa’elem, który opiekuje się latami przestępnymi i ma wielkie baczenie na ziemskie sprawy.

   W roku przestępnym luty ma  29 dni  i ten 29 dzień od zamierzchłych czasów uważany był za pechowy: pojawiały się problemy ze zdrowiem, nie rozpoczynano w nim ważnych projektów,  unikano przeprowadzek i wyruszania w podróż, i dlatego dla lat przestępnych został powołany specjalny anielski opiekun, Asfa’el. Jest on bardzo wysoko postawiony w anielskiej hierarhii i zarządza tysiącami pomniejszych aniołów.

Czytaj więcej...

Modlitwa do Anioła Dobroci

anioł

 

Aniele dobroci,  co powiem – to mało.
Bez Ciebie na świecie żyć by się nie dało.
Tylko Ty potrafisz o trzeciej nad ranem
słuchać opowieści trzciny nadłamanej.

Tylko Ty potrafisz czuwać przy świeczniku,
Aby nie zgasł knotek o nikłym płomyku.
Czart się Ciebie boi jak święconej wody,
bo potrafisz kruszyć nieufności lody.

Zalepić uśmiechem serce zaleczone,
ból duszy utulić, ogrzać zimne dłonie.
Sowę samotności przegnać zwykłą zmiotką,
A głód ciepłych uczuć uleczyć szarlotką.

Nie lubisz słów wielkich ani głośnych dzwonów,
Ziarno swoje siejesz cicho, po kryjomu.
Kiedy nikt nie widzi, łez podlewasz zdrojem.
Wrzuć swoje ziarenko w puste serce moje.

Moc Modlitwy

Moc Modlitwy

 

 

Ponownie pragnę polecić jeszcze jedną książkę dra Josepha Murphy (1898 - 1981)  Moc Modlitwy - Niezwykła Potęga Podświadomości. Jest to bodajże jego najnowsza książka wydana przez Wydawnictwo Sensus.  Jej autor był irlandzkim filozofem, pisarzem, nauczycielem pozytywnego myślenia. Dzięki jego naukom życie tysięcy ludzi na całym świecie odmieniło się.

Jak wszystkie jego książki, i ta  mówi o mocy naszej podświadomości, o mocy naszego umysłu i tym razem o znaczeniu modlitwy. Wspomina w niej o prawach duchowych i umysłowych kształtujących ludzi od dawna i o tym, że niektóre z nich wymagały odkrycia i znajomości symboliki i alfabetu hebrajskiego. Książka podpowiada i uczy jak znaleźć ścieżkę własnego rozwoju duchowego i cytuje wybrane fragmenty Biblii. Są w niej wskazówki dotyczące modlitw o zdrowie, bogactwo, spokój wewnętrzny o szczęśliwe małżeństwo. Książka przypomina o tym, że Bóg jest w każdym z nas, w naszym umyśle i praktyka poczucia boskiej obecności stanowi klucz do harmonii, zdrowia, bogactwa, szczęścia i spokoju.

Gorąco polecam lekturę tej niewielkiej, ale jakże mądrej książki.