Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Medytacja z Asfa’elem

rok

 Istnieje wiele rytuałów, pozwalających zapewnić nam powodzenie w  Nowym Roku. Pisałam o nich już w zeszłym roku i są one nadal aktualne. Ponieważ rok 2020 będzie rokiem przestępnym postanowiłam  polecić medytację z aniołem Asfa’elem, który opiekuje się latami przestępnymi i ma wielkie baczenie na ziemskie sprawy.

   W roku przestępnym luty ma  29 dni  i ten 29 dzień od zamierzchłych czasów uważany był za pechowy: pojawiały się problemy ze zdrowiem, nie rozpoczynano w nim ważnych projektów,  unikano przeprowadzek i wyruszania w podróż, i dlatego dla lat przestępnych został powołany specjalny anielski opiekun, Asfa’el. Jest on bardzo wysoko postawiony w anielskiej hierarhii i zarządza tysiącami pomniejszych aniołów.

Czytaj więcej...

Modlitwa do Anioła Dobroci

anioł

 

Aniele dobroci,  co powiem – to mało.
Bez Ciebie na świecie żyć by się nie dało.
Tylko Ty potrafisz o trzeciej nad ranem
słuchać opowieści trzciny nadłamanej.

Tylko Ty potrafisz czuwać przy świeczniku,
Aby nie zgasł knotek o nikłym płomyku.
Czart się Ciebie boi jak święconej wody,
bo potrafisz kruszyć nieufności lody.

Zalepić uśmiechem serce zaleczone,
ból duszy utulić, ogrzać zimne dłonie.
Sowę samotności przegnać zwykłą zmiotką,
A głód ciepłych uczuć uleczyć szarlotką.

Nie lubisz słów wielkich ani głośnych dzwonów,
Ziarno swoje siejesz cicho, po kryjomu.
Kiedy nikt nie widzi, łez podlewasz zdrojem.
Wrzuć swoje ziarenko w puste serce moje.

Moc Modlitwy

Moc Modlitwy

 

 

Ponownie pragnę polecić jeszcze jedną książkę dra Josepha Murphy (1898 - 1981)  Moc Modlitwy - Niezwykła Potęga Podświadomości. Jest to bodajże jego najnowsza książka wydana przez Wydawnictwo Sensus.  Jej autor był irlandzkim filozofem, pisarzem, nauczycielem pozytywnego myślenia. Dzięki jego naukom życie tysięcy ludzi na całym świecie odmieniło się.

Jak wszystkie jego książki, i ta  mówi o mocy naszej podświadomości, o mocy naszego umysłu i tym razem o znaczeniu modlitwy. Wspomina w niej o prawach duchowych i umysłowych kształtujących ludzi od dawna i o tym, że niektóre z nich wymagały odkrycia i znajomości symboliki i alfabetu hebrajskiego. Książka podpowiada i uczy jak znaleźć ścieżkę własnego rozwoju duchowego i cytuje wybrane fragmenty Biblii. Są w niej wskazówki dotyczące modlitw o zdrowie, bogactwo, spokój wewnętrzny o szczęśliwe małżeństwo. Książka przypomina o tym, że Bóg jest w każdym z nas, w naszym umyśle i praktyka poczucia boskiej obecności stanowi klucz do harmonii, zdrowia, bogactwa, szczęścia i spokoju.

Gorąco polecam lekturę tej niewielkiej, ale jakże mądrej książki.

do Anioła Śmierci

anioł

Jesteś tuż za progiem, a może za rogiem,
a może w oddali?
Lekko się uśmiechasz i cierpliwie czekasz
aż się czas dopali.

Wiem, że się spotkamy
u wieczności bramy, lecz to nic nie zmienia.
I tak wybuduję wieżę pod tytułem:
"Wszystko do stracenia".

Zamiast śmiać się ze mnie,
chociaż to przyjemnie
gdy się widzi więcej, daj spojrzenie nowe,
ulecz moją głowę i uwolnij serce.

A wtedy powoli, z całkiem własnej woli
zostawię za sobą "przydasiów " niemało,
a na końcu ciało,
by polecieć z Tobą.

 

Sekrety odżywiania według szeptuch

Sekrety OdżywianiaZwróciła moją uwagę bardzo ciekawa książka. Jest to książka  Sekrety odżywiania według szeptuch. Można w niej przeczytać o produktach, które zwiększają i zmniejszają nasz poziom energii, o witaminach i minerałach jakie znajdują się w pożywieniu i o charakterystyce sygnatur energetycznych.

Poznamy zasady odżywiania biorąc pod uwagę punkty energetyczno-termiczne znajdujące się na naszej twarzy, oraz związek pomiędzy czakrami i energią potraw. 

Dzieki roślinom bedzie możliwe usunięcie przyczyn wielu chorób. Interesująca jest możliwośc przeprowadzenia detoksu i odchudzania według kodów planetarnych.

Znajdziemy w książce m.in. opis zwązku planet z produktami roślinnymi, przyczyny chorób i ich usuwanie, przepisy zgodne z kodami planetarnymi dla ducha i ciała. 

Jej autor, Vadim Tschenze jest uzdrowicielem duchowym, Zajmuje się analizowaniem karmy, organizuje seminaria obejmujące metody terapeutyczne szeptuch, channeling i ziołolecznictwo.