Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Nowa Ziemia

Pragnę polecić gorąco książkę Eckharta Tolle  NOWA ZIEMIA – PRZEBUDZENIE ŚWIADOMOŚCI SENSU ŻYCIA.  Uprzedzam jednak, że nie jest to książka łatwa, ale za to bardzo pożądana w czasach, w których przyszło nam żyć. Jest to książka, która pomoże nam odkryć cel naszego życia, pokaże jak można go osiągnąć, sprawi, że nastąpi w nas przebudzenie duchowe.

Dzięki niej poznamy mechanizmy rządzące naszym światem wewnętrznym, poznamy siebie, uświadomimy sobie istnienie dysfunkcyjnych wzorców, tak w społeczeństwie, jak i w nas samych, będących źródłem wewnętrznych konfliktów i nie pozwalających nam na prawdziwe spełnienie. I ludzkość i nasza planeta potrzebują przebudzenia, ale nie będzie ono możliwe, jeżeli nie poznamy destrukcyjnych mechanizmów działania ego. Można z nim walczyć i wygrać, ale do tego potrzebne jest przebudzenie świadomości.

Książka w przystępny sposób omawia istotę ego, jego patologiczne formy i ich destrukcyjne działanie na nasze życie i uczy jednocześnie jak uwolnić się od bycia więźniem samego siebie, jak zacząć realizować swoje cele i marzenia, jak będąc zwykłym człowiekiem dokonywać niezwykłych rzeczy.

Książka została wydana w Polsce przez Wydawnictwo MEDIUM. Jest dostępna też w Księgarni wysyłkowej  ESSE  /tel. 042- 674 37 95/. Podaję również stronę internetową księgarni: www.dobreksiazki.pl.

Życzę miłej i przede wszystkim pożytecznej lektury.

tolle_okladka