Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Rzecz o amplifikacji

czyli małe co nieco o tym, co dziać się będzie w okolicach długiego weekendu

Przed nami długi weekend, zaś dla osób mających kreatywne podejście do kadr i umiejętnie dobierających urlopy zapewne nawet bardzo długi weekend. Warunki do urlopu wydają się być wprost wymarzone: Merkury w ruchu prostym w Lwie zapewnia bezproblemowe, szybkie podróże i sympatyczne kontakty, zaś Wenus w Raku sprzyja romantycznym westchnieniom w oszałamiające swą cudownością (choć nieco już chłodne) sierpniowe noce.

W trakcie długiego weekendu dojdzie do dwóch znaczących zdarzeń astrologicznych: koniunkcji Marsa z Saturnem w ostatnich stopniach Wagi oraz nowiu Księżyca w Lwie. Zdarzenia te wstrząsną  silnie weekendową atmosferą i spowodować mogą długotrwałe konsekwencje.

Zacznijmy od koniunkcji Marsa z Saturnem w Wadze – będzie to miało znaczenie nie tylko dla Wag, ale dla wszystkich tych, których związki przeżywały poważne perturbacje poczynając od lipca 2011.  Saturn bowiem w Wadze testuje kontakty i związki, tak osobiste jak i biznesowe oraz towarzyskie. To co dobre i silne cementuje i wzmacnia, zaś to co słabe – niszczy. Koniunkcja Marsa z wychodzącym właśnie z Wagi Saturnem to zatem ostatni akord, ostatni moment żeby coś wydźwignąć i zbudować, bądź by nieodwracalnie zakończyć i pozwolić odejść na zawsze.

Ale zakończenie czegoś, jakiegoś związku bądź kontaktu, nie musi wcale oznaczać klęski i porażki, postrzegać je należy bardziej jako szansę na rozpoczęcie czegoś nowego. Tym bardziej, że już 17 sierpnia będzie nów Księżyca w dumnym znaku Lwa, symbol podniesienia się kolan, z kurzu prozy życia i rozpoczęcia nowej drogi, z podniesionym czołem i poczuciem nowych, wspaniałych możliwości. Czego Wam wszystkim serdecznie życzę!

Cezar

ASTROLAERTY – czyli kto może najbardziej ucierpieć

 

  • Wagi, (szczególnie te urodzone od 15 do 21 X) – koniunkcja Marsa z Saturnem da się im najbardziej we znaki, choć tym razem przed prawdziwymi tragediami chronić je będzie kojący sekstyl Słońca
  • Barany, (szczególnie te urodzone od 12 do 19 IV) – opozycja Marsa z Saturnem zadziała na nie najmocniej, jako że niekorzystnie aspektowany Mars pozbawi je dodatkowo niezbędnej do życia energii. Jest jednak dla nich „koło ratunkowe” – to nakładający się pozytywnie trygon Słońca który pozwoli im przetrwać ten ciężki tydzień
  • Raki, (szczególnie te urodzone od 14 do 22 VII) – niekorzystna kwadratura opisywanej koniunkcji da się im mocno we znaki
  • Koziorożce, (szczególnie te urodzone od 12 do 18 VII) – niekorzystna kwadratura opisywanej koniunkcji da się im mocno we znaki, tym bardziej że Saturn jest przecież ich władcą.