Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Czym są i jak używać świętych kodów numerycznych

 

liczby

Na jednym z moich kursów poruszyłam temat Świętych Kodów Numerycznych. Podałam kilka z nich i instrukcję jak ich używać.

Dawno nie zajmowałam się nimi. W momentach trudnych sytuacji ratowałam się Reiki, afirmacjami, medytacją, kabałą, etc. W pewnym momencie, poczułam że czegoś mi jeszcze brakuje i wtedy jak za pociągnięciem magicznej różdżki pojawiły się nowe kody, których dokładnie potrzebowałam w tym momencie. Oczywiście natychmiast postanowiłam wprowadzić je w życie.

Jestem diabetykiem i wśród nowych kodów pojawił się kod, którego używa się do uregulowania poziomu cukru we krwi. Ponieważ opinie setek osób, które go zastosowały były bardzo obiecujące, postanowiłam wypróbować go i ja. Oczywiście nie odstawiłam leków. Kod był dodatkiem i nadzieją na uregulowanie  poziomu cukru. I… nie zawiodłam się. Przypadek, traf, zbieg okoliczności? Nie wierzę ani w przypadki, ani zbiegi okoliczności. Wszystko dzieje się w odpowiednim momencie i sytuacji. 

Ponieważ ten kod bardzo mi pomógł, tak jak i inne nowe, które zastosowałam i stosuję, postanowiłam przybliżyć go i inne wszystkim, których to interesuje. Ale na początek trochę wiadomości na temat racji funkcjonowania kodów.

Liczby towarzyszą nam od zarania dziejów i są abstrakcyjną manifestacją energii.  Wibrują, materializują, równoważą, nadają kształt i znaczenie otaczającemu nas światu. Począwszy od teorii Pitagorasa, prawa powszechnego ciążenia, teorii względności i mechaniki kwantowej są to tylko niektóre przykłady jak liczby i matematyka wyznaczyły bieg naszej historii. 

Uważa się, że święte kody numeryczne są tajemniczą matematyką pochodzącą z innych wymiarów.

Są to kombinacje numeryczne, które zostały nam ujawnione abyśmy mogli nawiązać bezpośredni kontakt  z istotami światła, które nas prowadzą i otaczają opieką.

Dzięki nim możemy otworzyć portal do innego wymiaru. Pomimo tego, że będzie to proces niewidoczny dla nas, będziemy połączeni ze Źródłem i będziemy mogli cieszyć się wszystkimi cudami jakie będą do nas płynąć.

Przywołując Święte Kody, nasza energia będzie się łączyć z energią mistrzów do jakich będziemy się zwracać, zgodnie z potrzebą.

Jeżeli zdołamy połączyć się z tym źródłem, będą mieć miejsce cudowne procesy uzdrowienia naszej duszy. W zależności od naszej potrzeby, te kody otwierają drzwi nadziei otulają światłem naszą planetę Ziemię. Pomogą nam również w przyspieszeniu naszego rozwoju duchowego. 

Kody numeryczne są metodą, której Siła Wyższa pozwala nam używać w trudnych momentach przez które przechodzimy w życiu. Są one matematyką pochodzącą z innego wymiaru i mają moc docierania do określonych energii. Działają w przypadku dolegliwości fizycznych, poważnych problemów zdrowotnych, finansowych, kiedy używamy ich aby pomóc sobie lub osobie potrzebującej i w rozwiązywaniu jakichkolwiek problemów.

Praktycznie wszystko ma swój  święty kod, manifestację energii: kolory, nuty muzyczne, każdy dźwięk, zwierzęta, państwa, części ciała, choroby, zmartwienia, nałogi, decyzje , etc., ale metoda jakiej używamy w ich zastosowaniu zawsze jest taka sama. Należy wybrać odpowiedni do potrzeby kod, poprosić o jego aktywację i powtórzyć go 45 razy.

Jak używać świętych kodów numerycznych liczby

Należy ufać w ich skuteczność całym sercem. Można ich używać tyle razy, ile się chce lub potrzebuje. Można tez używać kilku na raz. 

Powinny być powtarzane 45 razy, ponieważ numer 45 jest uważany w ezoteryce jako numer spełnienia. Kiedy wymawiamy kod numeryczny, jego energia łączy się z naszą energią co w rezultacie przynosi spełnienie naszej prośby. W ten sposób, wyższa energia działa jako twórca i spełnia naszą prośbę, jeżeli jest to dla naszego dobra. Chcę zaznaczyć, że należy pamiętać o tym, że niektóre kody będą działać szybciej niż inne.

Kody mogą być wymawiane (na głos, szeptem lub w myślach) jako cały numer, lub pojedyncze numery. Np. kod 520, może być wymawiany jako 5- 2 -0. Nie ma tu żadnej reguły. Można go wymawiać w każdym miejscu i o każdej porze, tak długo aż nie spełni się intencja w jakiej go wymawiamy.

Kody numeryczne nie mogą nikomu zaszkodzić i jeżeli pojawi się niechciana reakcja, nie będzie to wina kodu lecz będzie to oznaczać silny proces usuwania blokad pochodzących często z przeszłości, a nieraz z poprzednich wcieleń. Taki proces usuwania blokad jest znany również w Reiki. 

Podam teraz kolejność jakiej powinno się przestrzegać podczas pracy z kodami numerycznymi:

  1. Wybrać kod, lub kody z którymi chcemy pracować.
  2. Aby go aktywować należy powiedzieć: aktywuję święty kod…(wymienić numer)  dla (wymienić imię osoby dla której aktywujemy kod, lub swoje własne np. dla mnie Marii) z mocą mojej intencji i łaską  Siły Wyższej (Boga). Ojcze, dziękuję za przysłanie mi Istot Światła, aby prowadziły mnie podczas aktywacji tego Świętego Kodu. Można ten wstęp wymówić własnymi słowami.
  3. Powtórzyć kod 45 razy.
  4. Na koniec powiedzieć: Święty kod (numer) został aktywowany. Dziękuję.

Podam teraz kilka przykładów kodów: 

Zdrowie – 29, 838 lub 718

Ochrona – 888,344,529

Dobrobyt, finanse, zdrowie -3333

Cukrzyca – 22574

Otwarcie dróg – 691

Tak jak wspomniałam, np., kod 29 może być wymawiany jako całość, lub 2  - 9.

Można też łączyć kod z afirmacjami.

np. 

  1. 29  - jestem zdrowa/y
  2. 29 – jestem pełna/y energii
  3. 29 – moje nerki są zdrowe, etc

I tak aż do 45 powtórzeń.  Każdy może wybrać sobie jedną afirmację, lub więcej. Czy jest to konieczne? Nie, ale może być inną formą pracy z kodami.

W następnym artykule podam listę innych kodów mających zastosowanie w różnych sferach naszego życia.  Polecam pracę z kodami. Są nieocenioną metodą rozwiązywania naszych problemów. Setki osób korzystają z ich dobrodziejstwa.

Powodzenia.