Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Rytuały na Nowy Rok 2023

 

 

Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany, postanowienia, nowe i stare życzenia, które chcemy zrealizować. Kilka razy podawałam już rytuały na powitanie Nowego Roku i rady jak go przywitać. Są one na stronie Dzisiaj nie bedę się powtarzać, ale podam sposób  przygotowania słoiczka obfitości, który sprawi, że Nowy Rok 2023 będzie nam przychylny.

Po pierwsze, należy przygotować nasze mieszkanie na nadejście nowego. A zrobić to można bardzo łatwo, pozbywając się po prostu tego, co jest już nam niepotrzebne. Stare zniszczone przedmioty należy usunąć z domu. Poobijane talerze i kubki, nawet te do których mamy sentyment, bo… należy wyrzucić. 

Przeglądnijmy szafy i szuflady. Rzeczy których nie używamy, bo się nam obnosiły podarujmy tym, którzy nic nie mają. Jest wiele organizacji charytatywnych, które będą za to wdzięczne. Wyrzućmy również stare gazety, czasopisma, kalendarze. Kiedy już pozbyliśmy sie tego niepotrzebnego balastu, należy dobrze wysprzątać mieszkanie i następnie okadzić je, wszystkie pomieszczenia, kadzidełkiem cynamonowym.  Cynamon przyciąga dobre wibracje, zdrowie i dostatek i usuwa negatywne energie. Teraz możemy przeprowadzić rytuał noworoczny. Podam ten, który sama przeprowadzam co roku od bardzo wielu lat.

Słoiczek lub buteleczka obfitości na rok 2023  

 

Będzie nam potrzebne do jego/jej przygotowania 7 różnych ziaren:  ryż, soczewica, pestki słonecznika, pestki dyni, fasola (obojętnie jaka), ziarna kukurydzy lub cieciorka. Oprócz tego trochę cukru, trzy monety o różnych nominałach,  trzy listki laurowe, trzy kawałeczki lasek cynamonu. Oczywiście będzie potrzebny słoiczek lub buteleczka, do którego/której zmieszczą się wszystkie ziarna. 

Na dno słoiczka/buteleczki sypiemy trochę cukru który ma za zadanie przyciągnąć pieniądze do naszego domu lub miejsca w którym prowadzimy działalność; następnie wkładamy do niego kolejno partiami wszystkie pozostałe elementy, a na końcu wkładamy soczewicę. Ziarna reprezentują sobą bogactwo Ziemi. Podczas układania ziaren wyobrażaj sobie jak przychodzi do ciebie wszelkie dobro,  zdrowie, spełnienie planów. Na soczewicy układamy trzy monety, trzy listki laurowe i trzy kawałeczki cynamonu. Listki laurowe i cynamon ochraniają nas od złej energii i  przyciągają dostatek i szczęście. Na te elementy sypiemy jeszcze trochę soczewicy, tak aby przykryła wszystkie elementy. Zakrywamy słoiczek/buteleczkę i teraz nadchodzi najważniejszy moment. Aby naenergetyzować nasz słoiczek/buteleczkę obfitości, należy odmówić modlitwę. Podam teraz modlitwę, jaką odmawiam  aby naenergetyzować dobrą energią słoiczek/ buteleczkę. Powinna ona płynąć z głębi serca:

Boże, Ojcze, Matko i Synu 

Proszę was, aby miłość, magia, dostatek, obfitość i ochrona zagościły w moim domu.

Jestem jednością z Bogiem i wszystko co należy do Boga jest moje i jeżeli jego ręka mnie prowadzi niczego  mi nie zabraknie.

Obdarz mnie  Panie spokojem i rozwagą, abym mogła przyjąć wszystkie twoje dary.

Niech zdrowie, miłość , pieniądze, praca, obfitość i bogactwo wejdą bez ograniczeń  do mego domu,  pracy i do mojej rodziny.

Ja Jestem obfitością x 3 (Powtarzamy 3 razy)

Ja Jestem dobrobytem x 3

Ja Jestem Miłością x 3

Oznajmiam, że moje drogi otwierają się się 

I niczego mi nie zabraknie

Amen, Amen, Amen.

Uwaga. Słoiczek należy przygotować w pierwszych trzech dniach Nowego Roku. Należy go postawić w miejscu, na które nie będzie padać słońce. Powinien stać tam przez cały rok. 31 grudnia roku 2023 należy jego zawartość zakopać w ziemi, podziękować za otrzymane dobra i przygotować nowy słoiczek. 

Mam nadzieję, że przyniesie on Wam zdrowie, dobrobyt i szeroko rozumiane szczęście i obfitośc.

Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności i błogosławieństw w roku 2023.

Iwona