Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Arabska wróżba na cały rok

 

 

 

Wprawdzie nowy rok 2024 już się zaczął, ale do końca roku pozostało jeszcze 10 miesięcy.  I przeprowadzenie tej wróżby pozwoli nam wybiec w przyszłość. 

Nie każdy ma warunki i czas, aby udać się do wróźki i dlatego możemy wykonać samodzielnie wróżbę arabską. Trzeba ją wykonać bardzo starannie, w skupieniu i dla jednej osoby można ją zrobić tylko raz w roku.  Będziesz potrzebować do niej tylko ołówka i kartki papieru.

Osoba, dla której jest wykonywana wróżba, powinna nakreślić w ośmiu rzędach - automatycznie i nie licząc - po kilka pionowych kresek. Gdy skończy należy sprawdzić, czy liczba kresek w każdym rzędzie jest parzysta, czy nie. Jeżeli jest parzysta stawiamy obok dwie kropki, jeżeli nie, stawiamy jedną kropkę. 

Podaję przykład:

  1. /////// - liczba nieparzysta, jedna kropka .
  2. //////  -  liczba  parzysta, dwie kropki ..
  3. /////   -  liczba nieparzysta, jedna kropka .
  4. //////  -  liczba  parzysta, dwie kropki ..
  5. ///     -  liczba nieparzysta, jedna kropka .
  6. //      -  liczba  parzysta, dwie kropki ..
  7. ////    -  liczba  parzysta, dwie kropki ..
  8. ///     -  liczba nieparzysta, jedna kropka .

Teraz należy zsumować liczbę kropek w rzędach. I tam, gdzie mamy liczbę parzystą stawiamy dwie kropki, a tam, gdzie jest liczba nieparzysta stawiamy jedną kropkę:

Wiersze 

1 + 5 = .. liczba parzysta ..

2 +6 =.... liczba parzysta ..

3 + 7 =  ... liczba nieparzysta .

4 + 8 =  ... liczba nieparzysta .

 

W ten sposób otrzymany graficzny zapis przepisujemy w postaci liczb, podstawiając za jedną kropkę cyfrę 1 a za dwie cyfrę 2.

W przykładowym przypadku będzie to wyglądać tak:

.. = 2

.. = 2

. = 1

. = 1

Teraz zapisujemy cyfry obok siebie i odczytujemy znaczenie poszczególnych konbinacji.

 

1 + 1 +1 +1    Wędrowiec

Oddalenie się, odejście, nowe wyzwanie losu. W pracy czeka Cię sukces będący wynikiem wytężonej pracy. W sferze uczuć nastąpią zmiany.

2 + 1 +1 +1     Strzała

Czas wzrostu, zmian na lepsze, szybowania ku górze. Nowe zadania w pracy, większy zakres odpowiedzialności. W uczuciach bardzo prawdopodobny poczatek nowej, lepszej passy.

1 + 2 +1 +1     Róża

Czar osobisty, wdzięk i powodzenie. Wiele przyjemnych chwil. Sukcesy zawodowe, szczególnie w zawodach twórczych. W sferze uczuć miłe doznania, rozkwit totalny uczuć już nie istniejących lub narodziny   nowych.

2 + 2 +1 +1     Słońce

Szczęście, sukces i pomyślność. W pracy nagrody, uznanie i awanse. W uczuciach szczęścier, pogoda i harmonia.

2 + 2 +2 +2      Tłum

Niepewność, chaos brak wiary we własne siły. Ale praca w zespole może dać dobre wyniki. Ostrożnie z lokowaniem uczuć.

1 + 1 +1 +2     Kamień

Rozstanie, obmowa, kłamstwo. W pracy pełno fałszywych przyjaciół. W uczuciach kłamstwo, co żle wrózy związkowi.

1 + 1 +2 +1     Wojownik

Czas walki. Walki zawodowej o utrzymanie i umocnienie swojej pozycji w pracy. Jeżeli pojawią się wątpliwości, lepiej je przeczekać niż rzucać się do walki na oślep. W sferze uczuć nadchodzi dobra passa.

 1 + 1 +2 +2     Skrzydła

Należy spodziewać się drobnych wyrazów uznania w pracy. W uczuciach można liczyć na krótki romans, ale trzeba dużo wysiłku i starań, aby po jakimś czasie mógł przerodzić się w trwalszy związek.

2 + 2 +1 +2     Jezioro

Spokój, szczęście, wyciszenie. Przed podjęciem nowych działań w pracy, dobrze byłoby przeprowadzić chłodną analizę sytuacji.  Przeanalizować co mogą dać i przy jakim wysiłku. Uczucia będą nakierowane raczej na przyjaźń niż na miłośc, ale wkrótce nastąpi zmiana na lepsze.

1 + 2 +2 +2     Róg obfitości

Zdrowie, radość i pomyślność. W pracy sukcesy będące wynikiem realizacji dobrych pomysłów. W sferze uczuć – miłość z wzajemnością.

2 + 1 +2 +1     Żniwa

Msajątek, szacunek, przyjaźń. Sukcesy i dowody uznania zawodowego. Poprawa warunków materialnych. Serdeczne, dobre znajomości niosą też zapowiedź zmiany w uczuciach na coś więcej.

2 + 1 +2 +1     Splecione dłonie

Przyjaźń, partnerstwo, miłość. W pracy nowe kontakty. W sprawach uczuciowych harmonia i wzajemna życzliwoś.

2 + 1 +2 +2     Płomień

Konflikty i waśnie. Przyszedł czas na radykalne zmiany w pracy. Uczucia będą wyrażać się burzą namiętności, przeplatanymi okresami uniesiń, gniewu i złości.

2 + 2 +2 +1     Jesień

Smutek i zniechęcenie. W pracy gorszy okres, brak wiary we własne siły i możliwości. W uczuciach osamotnienie, pozorny brak perspektyw. Siłą, uporem i wytrwałością trzeba samemu przełamać złą passę.

1 + 2 +1 +2     Odpływ

Niepowodzenia i straty. Uczucie zniechęcenia w pracy, wyraźny widok, że w uczuciach coś się skończyło i to niezbyt ciekawie. Czas najwyższy, aby rozejrzeć się za nowymi możliwościami, zwłaszcza że kryją się one nie tak daleko.

1 + 2 +2 +1     Pustelnia

Samotność, trudności i przeszkody. W pracy – czas próby. Są dwie możliwości, wycofać się lub walczyć do zwycięstwa. W sferze uczuć pora na głęboką refleksję. Zrób rachunek sumienia i popraw się.

Podejdź do tej wróżby z „przymrużeniem oka”.  A nuż sprawdzi się.