Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Talizman obfitości na rok 2012

pomarańcze

 

Istnieje wiele talizmanów uważanych za przynoszące szczęście. Korzystam z nich i ja, ale bardzo lubię talizmany zrobione przeze mnie własnoręcznie. Takie też polecam tym, którzy się do mnie zwracają z prośbą o przygotowanie im talizmanu. Uważam, że własnoręcznie przygotowany talizman, przepełniony energią i pozytywnym nastawieniem osoby, która go wykonuje na pewno będzie skuteczny.
Chcę dzisiaj podać sposób na przygotowanie talizmanu, który będzie przyciągać pomyślność we wszystkich dziedzinach życia przez cały następny rok 2012. Będzie to również pachnący talizman, ponieważ przygotowujemy go ze skórki pomarańczy. Pomarańcz jest symbolem obfitości, a jej zapach przyciąga dobre energie i opiekę anielską.

  1. Podziel pomarańcz na dwie cząstki i obierz ze skórki. Połóż je tak, aby wyschły, .
  2. Teraz z jednej z cząstek wykrój trójkąt. Po wewnętrznej stronie, wyryj przy pomocy rozgrzanego gwoździa, umoczonego w soku z cytryny, runiczny symbol obfitości. Uważaj, żeby się nie poparzyć rozgrzanym gwoździem.
  3. Zostaw skórkę aby wyschła i potem przymocuj ją pinezkami, lub gwoździkami ze złotymi łebkami do cieniutkiej drewnianej deseczki, najlepiej aby była ona z jakiegoś szlachetnego drewna.
  4. Na odwrocie deseczki napisz imię Uriel (jest to imię Archanioła przynoszącego dostatek ) i połóż deseczkę na czystym stoliku, obok palącej się żółtej lub złotej świecy mówiąc: „Dostatek wszelkiego rodzaju pojawia się w moim życiu dzięki Boskiej miłości i dzięki wstawiennictwu Archanioła Uriela, obdarzającego mnie dobrobytem, którego wszyscy potrzebują. Amen.”
  5. Owiń ten talizman w żółty kawałek materiału i skrop kilkoma kroplami olejku pomarańczowego, lub cytrynowego. Oczywiście nie olejkiem zapachowym używanym do pieczenia.
  6. Możesz ten talizman nosić przy sobie, w torebce, lub położyć go w kuchni tam, gdzie trzyma się żywność.
  7. Talizman można aktywować co jakiś czas, wymawiając słowa z punktu 4.

Mam nadzieję, że ten talizman przyniesie wszystkim w roku 2012 obfitość, spokój,
zdrowie, czego z całego serca życzę.