Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Rytuały dobrobytu

chińskie monety

 

 

Pomimo tego, że zdrowie jest najcenniejszym darem i udany związek jest motywacją do życia, potrzebujemy również środków materialnych, aby móc korzystać w pełni z jego uroków. Nie zawsze jednak sytuacja materialna jest zadowalająca i wiele osób zwraca się do mnie z prośbą o rytuały na poprawę finansów, sukces w pracy. Rytuały, które dzisiaj proponuję mogą nam w tym dopomóc.

 

Sukces w pracy

 1. Potrzebne będą: świeca żółta, złota i zielona.
 2. Na czystym obrusiku postaw świecę złotą, po jej lewej stronie w pewnej odległości postaw świecę zieloną, a po prawej stronie żółtą.
 3. Codziennie i przez 7 dni przybliżaj świece zieloną i żółtą do świecy złotej, ale nie zapalając ich.
 4. Codziennie, podczas przybliżania świec do złotej świecy myśl o swojej pracy, o sukcesach jakie w niej odnosisz, awansie, etc.
 5. Siódmego dnia zapal wszystkie trzy świece.
 6. Pozwól, aby dopaliły się do końca.
 7. Ogarki zawiń w papier i wyrzuć.

Rytuał chińskich monet

 1. Potrzebna będzie złota tasiemka lub sznureczek i 5 monet chińskich, takich z kwadratową dziurką w środku.
 2. Weź jedną monetę i przewlecz przez nią tasiemkę, zrób węzełek i powiedz głośno: „Pieniędzy przybywa”, wyobrażając sobie jak rzeczywiście przychodzą do ciebie, ale zawsze w legalny sposób.
 3. Nawlecz drugą monetę i robiąc supełek powiedz: „Pieniądze płyną”.
 4. Powtórzyć to z pozostałymi trzema monetami, nawlekając je jedna obok drugiej mówiąc: „Pieniądze krążą”, „Pieniądze są przy mnie”, „Szybki dobrobyt”.
 5. Zawiąż teraz końce tasiemki i powieś monety za drzwiami wejściowymi do mieszkania.
 6. Kiedy otrzymasz gotówkę, której potrzebujesz, możesz rozwiązać węzełki, a rytuał powtórzyć wtedy, kiedy ponownie znajdziesz się w potrzebie.