Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Sekret Kodu Mojżesza

Sekret Kodu Mojżesza - okładka

 

Istnieje wiele książek mówiących o potędze naszego umysłu, o jego programowaniu, o pozytywnym myśleniu, programowaniu naszego życia, książek uczących afirmacji i medytacji pozwalających zmienić nasze życie na lepsze. Półki w księgarniach uginają się pod ciężarem coraz to nowych i niezwykłych poradników. Ja sama przeczytałam ich setki i z każdego z nich brałam to, co najlepsze. Metoda Silvy, Reiki, książki - poradniki Marii Luisy Hey, którą miałam okazję poznać osobiście, Murphy, książki mówiące o tajemnej wiedzy Kahunów etc… Lista jest bardzo długa i nie sposób wymienić tych wszystkich, dzięki którym mogłam “przeżyć “ wiele trudnych momentów, których życie mi nie szczędziło i które pomogły mi spojrzeć na trudne sytuacje w moim życiu jak na lekcje, za które powinnam być wdzięczna Opatrzności.

Myślałam, że już prawie wszystko wiem, że nic mnie już w tej materii nie zaskoczy i… myliłam się. Podczas mojego ostatniego pobytu w Polsce “przypadkowo “ znalazłam się w księgarni EMPIK-u w Katowicach, szukając pewnej książki. Akurat nie znalazłam jej, ale dosłownie “wpadła przypadkowo“ w moje ręce książka Sekret Kodu Mojżesza. Odłożyłam ją na półkę i już będąc przy wyjściu wróciłam i kiedy otworzyłam ją wiedziałam, że muszę ją kupić. Nie mogłam doczekać się, kiedy będę w hotelu i zacznę ją czytać. Intuicja nie oszukała mnie, była – jest to książka, której mi brakowało. I tą książkę właśnie gorąco wszystkim polecam.
Książka uczy pracy z najpotężniejszą afirmacją, kodem pozwalającym urzeczywistnić w naszym życiu to, czego pragniemy. Tym kodem jest afirmacja JESTEM (TYM), KTÓRY JESTEM. Jest to afirmacja o niezwykłej mocy, sięgająca czasów Mojżesza i która została mu ujawniona podczas jego rozmowy z Bogiem, kiedy objawił się on mu pod postacią gorejącego krzewu. Dzięki niej Mojżesz dokonał m.in. cudu wyprowadzenia z Egiptu Hebrajczyków i przeprowadzenia ich przez Morze Czerwone w poszukiwaniu ziemi obiecanej. Książka uczy jak należy dzięki konkretnym ćwiczeniom stosować tę afirmację dzisiaj, w czasach, w których żyjemy dla uosobienia naszych marzeń, ale nie zapominając o naszej duszy i celu naszej ziemskiej wędrówki. Uczy jak pokonać nasze ego, będące jedynym sprawcą naszych życiowych niepowodzeń.
Dzięki Kodowi Mojżesza dokonało się wiele cudów na przestrzeni wieków i to, że dzisiaj możemy z niego korzystać jest następnym cudem, który
może zmienić nasze, twoje, moje Życie. Dzięki niemu można urzeczywistnić w swoim życiu wszystko to, o czym się marzyło lub marzy: idealny związek, pracę, mieszkanie. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale sam autor książki wypróbował jego działanie. A ja dodaję od siebie, że warto spróbować, ale przede wszystkim być wytrwałym, ufnym i zdecydowanym, oraz nie pozwolić, żeby kierowały naszym życiem egoizm, snobizm i ego.