Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Odkryj w sobie siłę

okładka książki

 

 

Na pewno nie raz słyszeliście o tym, że jesteśmy naszymi myślami, stajemy sie tym, w co wierzymy i że nasze życie jest takim, jakim je widzimy. Jeżeli zmienimy nasz sposób myślenia, nasze życie również może się zmienić. Czy na lepsze? To tylko zależy od nas samych.

Książka, którą pragnę polecić wpadła mi w ręce „przypadkiem”, a ponieważ w życiu nic nie dzieje się przypadkowo, trafiła do mnie w bardzo odpowiednim momencie.

Jest to książka Barbary Berger, która w swoich książkach porusza tematy znajdujące się na pograniczu psychologii i wiedzy duchowej, używając przy tym języka prostego, zrozumiałego dla każdego.

W książce mowa jest o sile umysłu, która pozwala przejąć nam kontrolę nad naszym życiem i osiągnąć to, o czym marzymy kierując odpowiednio naszymi myślami i słowami. A Barbara Berger twierdzi, że jest to prostsze i łatwiejsze, niż możemy przypuszczać. W swojej książce podaje nam ona proste praktyczne wskazówki, afirmacje dotyczące wprowadzenia zmian w nasze życie niezależnie od tego czy będą one dotyczyć naszych związków, zdrowia, pracy, finansów, rodziny, psychicznego uwalniania się od przeszłości, obaw, lęków, wybaczania innym i sobie.

Neale Donald Walsh, autor książek Rozmowy z Bogiem powiedział: „Ta mała książeczka da ci siłę, wiedzę i motywację do osiągnięcia życiowego sukcesu. Co za wspaniały dar !

Książka nosi tytuł Odkryj w sobie siłę i została wydana w roku 2011 przez Wydawnictwo Laurum. Serdecznie polecam jej lekturę.