Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Zero ograniczeń

okładka książki zero ograniczeń

 

Zero Ograniczeń to tytuł książki, którą pragnę polecić na zimowe wieczory. Jest ona oparta na mistycznych naukach Ho’oponopono, starożytnej wiedzy pochodzącej z Hawajów. Co leży u podstaw tych nauk? Nic innego jak prawda stara jak świat, a mianowicie to, że my sami jesteśmy przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego, że stanowimy sumę przeszłych czynów, myśli i podjętych decyzji, kształtujących, uwarunkowujących nasze obecne życie. Ho’oponopono jest akceptacją tego faktu i polega na oczyszczeniu negatywnych wspomnień poprzez przebaczenie i miłość, pomaga usuwać tkwiące w nas przeszkody mentalne i w ten sposób wyswobodzić umysł, otworzyć drogę do nowego życia i zrozumieć, że ograniczenia jakie spotykają nas w życiu osobistym, zawodowym, nasza sytuacja finansowa mają źródło tylko i wyłącznie w nas samych i nie pochodzą z zewnątrz.

Stosując techniki Ho’oponopono oczyszczamy nasz umysł i zaczynamy wszystko od nowa, bez uprzedzeń, założeń i to powoduje, że zaczynają się pojawiać w naszym życiu prawdziwe cuda. Książka może być uznana za klucz, który otwiera przed nami drzwi do nowych możliwości, spełnienia i do nowego świata.

Jej autorem jest Dr. Joe Vitale, autor wielu cennych książek które stały się hitami czytelniczymi. Niegdyś bezdomny, jest dzisiaj prezesem firmy, która specjalizuje się w marketingu internetowym.  Współautorem książki jest hawajski terapeuta Dr. Ihaleakala Hew Len, prowadzący warsztaty metody Ho’oponopono, pozwalającej osiągnąć zdrowie, bogactwo, i przede wszystkim to, co uważam za najważniejsze: spokój i szczęście.
Gorąco polecam lekturę tej książki.