Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Zdrowi Stulatkowie i Uzdrawianie z Aniołami

zdrowi stulatkowie

 

Dawno już nie polecałam żadnej nowej lektury. Nie dlatego, że przestałam szukać ciekawych książek, ale dlatego że po prostu nawał pracy nie zostawiał mi wolnej chwili. Postaram się to naprawić, polecając na długie, zimowe wieczory dwie pozycje.

Pierwsza, to książka Zdrowi Stulatkowie i jej autorem jest John Robbins. Wszyscy chcemy żyć długo, zdrowo, prawie wszyscy odczuwamy lęk przed starością i zniedołężnieniem. Łykamy witaminy, stosujemy przeróżne cudowne diety, uprawiamy sport, a pomimo tego dopadają nas choróbska, depresje. Znam i takich, którzy od przekroczenia „pewnego” wieku w ogóle nie obchodzą urodzin, żeby… nie stresować się. I w ten sposób, sama myśl o starości, która może być pięknym okresem naszego życia, okresem żniw, korzystania ze zdobytych doświadczeń, staje się zmorą spędzającą nam sen z powiek.

Książka Johna Robbinsa dowodzi, że wcale tak być nie musi, obala stereotypy i błędne pojęcia dotyczące tego okresu naszego życia. W książce znajdziemy sekrety ludzi najdłużej żyjących i najzdrowszych na świecie, sekrety potwierdzone naukowo. Autor przybliży nam m.in. styl życia ludów Abchazji, Hunzów – którzy nie wiedzą co to rak, cukrzyca i astma; stulatków z Okinawy. Dowiemy się z książki jaka dieta jest najlepsza dla człowieka, jaki związek istnieje pomiędzy ciałem i umysłem, jak zapobiegać chorobie Alzheimera. Autor porusza również w niej temat śmierci i przebudzenia, odnalezienia prawdziwego źródła miłości i jej znaczenia dla naszego życia. Jednym słowem, książka burzy stereotypy pojęcia „starzenie się”.

Gorąco ją polecam, ponieważ jest to książka napawająca wielkim optymizmem i jeżeli zastosujemy się do rad jakie w niej są zawarte, możemy dożyć stu lat, lub więcej.

Książka została wydana przez wrocławskie wydawnictwo PURANA.

Uzdrawianie z AniołamiDruga pozycja, to książka Doreen Virtue Uzdrawianie z Aniołami. Jej autorka jest psychoterapeutką, jasnowidzącą i jedną z najbardziej uznanych specjalistek od tzw. angeologii, nauce o aniołach.

Praca z aniołami, to najbardziej przyjemna praca duchowa. Wiele razy, na moich kursach i spotkaniach, w moich felietonach powtarzałam, że anioły są blisko nas, że ci nasi skrzydlaci przyjaciele tylko czekają na to, aby nam pomagać, ale że musimy ich o to poprosić.

Książka Doreen Virtue, to praktyczny przewodnik uczący nas jak zwracać się o pomoc i radę do tych niebiańskich istot kiedy spotykają nas problemy wszelakiej natury: problemy w związkach, finansowe, zdrowotne, rodzinne, związane z pracą, problemy natury duchowej, związane ze snem, z żalem po odejściu bliskich. Autorka nie zapomniała również o naszych zwierzętach i przekazuje nam modlitwy za ich zdrowie, odnalezienie kiedy zgubią się.

Okazuje się, że anioły zawsze są w pogotowiu, wystarczy im tylko zaufać, powierzyć im swój problem, a mogą zmienić nasze życie i życie naszych bliskich. Wystarczy tylko do nich dotrzeć poprzez modlitwy i afirmacje zawarte w tej książce.

Książka została wydana przez Studio Astropsycholigii.