Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Theta Healing - Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią

theta healing

 

Polecam dzisiaj książkę Vianny Stibal Theta Healing - Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią.

Wiadomo, że umiejętność osiągania stanu theta mamy w sobie. Są to fale mózgowe występujące  podczas snu i powodujące synchronizację półkul mózgowych, regenerację organizmu, wydzielanie endorfin, przywracanie właściwego Ph, oczyszczanie organizmu z toksyn. W wyniku czego następuje natychmiastowe uzdrowienie na poziomie duchowym, fizycznym i emocjonalnym. Dzięki temu, możemy z naszej pamięci komórkowej (a była już o tym mowa w polecanej przeze mnie książce Kody uzdrawiania) wyrzucić niechciane emocje, traumatyczne przeżycia, wspomnienia i nauczyć się jak żyć z radością, w zdrowiu i obfitości, być otwartym na zmiany.

Trudno jest w to uwierzyć komuś, kogo przez całe swoje życie spotykają wyłącznie niepowodzenia. W naszej podświadomości są zapisane programy z poprzednich wcieleń, programy  zapisane jeszcze w łonie matki i jeżeli np. taki negatywny program stale przypomina nam, że nie nadajemy się do czegoś, lub zasługujemy na bycie karanym (przemoc w rodzinie i kobiety,  które pomimo bicia i poniżania nie odnajdują siły na jej przerwanie; poczucie winy w stosunku do osoby która nas maltretuje i poniża, etc) taki program w stanie theta możemy „wyciągnąć” i zastąpić innym.  Poprzez własne myśli i przekonania tworzymy sami naszą rzeczywistość, choroby, niepowodzenia, ale też i sami możemy to zmienić. Musimy tylko nauczyć się jak dotrzeć do naszego wewnętrznego mistrza, jak słuchać naszej intuicji i nauczyć się codziennie wchodzić w stan theta.

Umiejętność wprowadzania naszego umysłu w stan theta może połączyć nas z kreatywną energią,  poprawić stan zdrowia, wykreować dobrobyt materialny, przyciągnąć do siebie wartościowych ludzi, przyjaciół, nadać naszemu życiu nowy sens.

Autorka książki opracowała tę metodę po latach borykania się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi, w tym rak kości udowej.  Zaczęła ją stosować również podczas sesji ze swoimi klientami i tak ona, jak i jej klienci doznali uzdrowienia.

Książka przedstawia pracę nad poglądami i uczuciami zmieniającą natychmiast sposób myślenia kreujący chorobę na którą cierpimy, lub sytuację w jakiej znajdujemy się. Uczy, jak zamieniać zaprogramowane negatywne schematy  pozytywnymi, jak dokonywać zmian na poziomie fizycznym, mentalnym, duchowym i emocjonalnym, zmian prowadzących do odzyskania radości i sensu życia.

Nie jest to książka łatwa, do czytania w pośpiechu, zmieniająca w 20 minut całe nasze życie, ale zapewniam, warta przeczytania.