Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Gwiezdne Smoki

białe baloniki

 

 

Według chińskiej tradycji, Smoki zawsze wznoszą się ku niebu i posiadają moc realizowania naszych życzeń. Możemy łączyć się z ich potężną energią i wyjawiać im nasze prośby. Sposobem tego kontaktu jest puszczanie różnokolorowych baloników. Oczywiście są to baloniki odpowiednio do tego przygotowane. Ich kolory powinny być żywe, np. czerwony, żółty, biały, różowy, fioletowy. Nigdy nie powinno się używać baloników ani niebieskich, ani czarnych.

Ażeby przeprowadzić rytuał do Gwiezdnych Smoków trzeba wybrać dzień, kiedy wieje wiatr i otwartą przestrzeń, tak aby baloniki mogły swobodnie wznieść się ku górze, ku niebu.
Trzeba zastanowić się, z wyprzedzeniem, o co będziemy prosić i zaopatrzyć się w czarny flamaster. Ponieważ nasze życzenie będziemy pisać na powierzchni nadmuchanego balonika, powinno ono być zwięzłe, jak najbardziej konkretne.
Jeżeli np. pragniemy stabilnej sytuacji finansowej, możemy napisać: "Stabilny przypływ pieniędzy". Jeżeli chcemy pomóc komuś w odzyskaniu zdrowia, uwolnienia się od konkretnej dolegliwości, na baloniku należy napisać jego imię i nazwisko, oraz np.: "Zdrowe nerki", lub "Wspaniałe zdrowie". Jeżeli osobą chorą jesteś ty, należy oczywiście napisać swoje imię i nazwisko. Trzeba pamiętać o tym, że jeżeli rytuał będziemy wykonywać dla innej osoby, musimy poprosić ją o pozwolenie na jego przeprowadzenie.
Możemy sformułować więcej niż jedno życzenie, ale w tym przypadku, dla każdego z nich należy użyć oddzielnego balonika.
Kiedy już afirmacja, prośba napisana jest na baloniku, puść go i obserwuj jak unosi się. Kiedy zniknie z twego pola widzenia, oznacza to, że twoje życzenie zostało zaniesione przez Gwiezdne Smoki w Wszechświat, że połączyło się z ich i jego energią. Przy większej ilości życzeń, puszczaj baloniki jeden po drugim, nigdy wszystkie razem.
Podczas tych czynności, możesz powtarzać, lub rzucić jakąś mantrę, np. "Om Tare Tutatere, Ture Soha". Jest to mantra pomagająca usuwać wszelkie przeszkody.
Może to być mantra pomagająca w zdobywaniu dóbr materialnych: "Om Shrim Hrim, Shrim Kamake Kamalaaye, Praseed Shrim Hrim, Shrim Om Maha Lakshmayei Namah".
Lub mantra Buddy Zdrowia: "Tayata Om Bekanze, Bekanze Maha Bekanze, Rantza Samungate Soha".
frunące balonikiPodczas recytowania mantry obserwuj unoszące się baloniki i wyobrażaj sobie, że zmieniają się w błyszczące gwiazdki, w świetlne punkty mknące w przestrzeń kosmiczną wraz z twoim życzeniem.
Kiedy już balonik, lub wszystkie baloniki zostały wypuszczone, zapomnij o swoich prośbach. Pozwól, aby wiatr, woda, niebo i Gwiezdne Smoki zajęły się realizacją twoich życzeń. Odnieś się do nich teraz z dystansem i czekaj. Zadziwi Cię skuteczność tego rytuału. Jeżeli będziesz cały czas rozmyślać nad swoim życzeniem, może to spowodować, że oczekiwane pozytywne rezultaty zamienią się w przeszkody.
O tym, że rytuał działa, przekonała się niezbicie jedna z moich znajomych. Wychodziła za mąż i oczywiście chciała pięknie wyglądać. Postanowiła pójść, na tydzień przed ślubem do solarium. Efekt był taki, że po dwóch wizytach, na twarzy i ciele pojawiły się brzydkie plamy. Przerwała oczywiście opalanie się i puściłyśmy niezwłocznie baloniki z afirmacją "Zdrowa, piękna skóra". Na ślubie wyglądała przepięknie, a puszczanie baloników stało się jej pasją.