Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Zbieranie monet

gliniana skarbonka

 

 

 

Ta metoda wymaga dokonywania transakcji pieniężnych (codziennych), płacąc gotówką. Kiedy używamy kart kredytowych, wydawanie pieniędzy sprowadza się do podpisania rachunku, zamiast do policzenia pieniędzy i zapłacenia nimi. Ta metoda zwróci twoją uwagę na to co wydajesz, ile wydajesz, co pozwoli nabrać ci większego szacunku do twoich pieniędzy.

POTRZEBNE MATERIAŁY:

 1. Nowa skarbonka w formie świnki, lub inna. Powinna być kupiona specjalnie do tego rytuału. Powinna być duża.
 2. Czerwony kawałek filcu w formie koła (może być flanela, wełna) o wielkości 18 cm.
 3. Okrągłe lusterko, większe niż podstawa skarbonki (18 cm).
 4. Nowa czerwona mała koperta, taka która będzie mogła zmieścić się (złożona) w skarbonce.
 5. Twoje zdjęcie (najnowsze) takiej wielkości, żeby zmieściło się w kopercie. Najnowsze oznacza, że było zrobione w ostatnich 60 dniach przed rytuałem. Na zdjęciu powinienneś być uśmiechnięty/a, szczęśliwy/a.

PRZYGOTOWANIE:

 1. Połóż lusterko na kawałku materiału i na lusterku postaw skarbonkę.
 2. Weź do ręki długopis, głęboki oddech i podczas zatrzymania go,napisz na odwrocie twojego zdjęcia: „Olbrzymia obfitość w tej chwili przybywa do mnie!” Podpisz to (jeszcze na bezdechu) i włóź zdjęcie do koperty. Kiedy zdjęcie jest już w kopercie, możesz wypuścić powietrze z płuc.
 3. Włóź kopertę do skarbonki.
 4. Postaw teraz wszystko w regionie Hsun Gua /obfitości/ twojej sypialni.

CZYNNOŚCI  CODZIENNE:

Codziennie, przez najbliższe 27 dni powinienneś płacić gotówką za wszystkie codzienne transakcje. Nie używaj karty kredytowej absolutnie do niczego.
Nie dotyczy to oczywiście opłat dotyczących comiesięcznych rachunków za światło, telefon, hipotekę, etc., należności, które są pobierane bezpośrednio z twojego konta bankowego.
Poza tym, nie możesz wydawać żadnych monet, które będziesz otrzymywać jako resztę. Wkładaj je do osobnego portfelika i wieczorem, wkładaj je wszystkie do skarbonki. Banknoty mogą powrócić do twego portfela. Będziesz to robić przez 27 dni i zawsze przed północą.
Przeprowadzaj codziennie, po wrzuceniu monet do skarbonki, ćwiczenie IVAG (intencja, wizualizacja, afirmacja, podziękowanie):

Intencja (zamiar): kiedy będziesz wkładać codziennie monety do skarbonki, koncentruj się na twoim zamiarze odczuwania     zwiększającego się przypływu pieniędzy.
Wizualizacja: daj sobie kilka minut na wizualizację, w której twoje dochody zwiększają się, tak jak zwiększa się ilość monet w skarbonce.
Afirmacja: powiedz: „Przypływa do mnie z każdym dniem coraz więcej pieniędzy, z łatwością i w doskonały sposób”.
Podziękowanie: daj sobie kilka minut na podziękowanie za wszystkie dokonane dziś zakupy, transakcje. Podziękuj również za wszelką przyszłą obfitość, która już jest w drodze. Jest to bardzo ważny krok.

Po upływie 27 dni, policz monety i przekaz je jakiejkolwiek organizacji charytatywnej. Dając to, co zaoszczędziłeś, tworzysz strumień pieniędzy, który będzie nadal przyciągać je, już po zakończeniu rytuału.
Jeżeli wykonaleś poprawnie ten rytuał, będziesz mieć pod jego koniec pokażną sumę pieniędzy. Podaruj je wszystkie! Możesz użyć metody IVAG podczas wypisywania i wysyłania czeku z tą sumą, aby nadać więcej siły twojemu zamiarowi, aby wszystko co dajesz, wróciło do ciebie pomnożone.

UWAGI:

 1. Możesz wszystko przygotować wieczorem i rozpocząć rytuał następnego dnia.
 2. Jeżeli chcesz zwiększyć moc tego rytuału, dodaj do 27 dni, jeszcze dodatkowo 27, natychmiast po 27-ym dniu. Przez 27 następnych dni, tzn. od 28 do 54, przekazuj codziennie (anonimowo) małą sumę pieniędzy. Jeżeli chcesz, możesz dawać monety, które zebrałeś (kilka monet przez 27 dni), zamiast dać jedną większą sumę.
 3. Rytuał będzie mieć większą moc, jeżeli przeprowadzisz go w tajemnicy. Nie mów o nim nikomu, nim go nie skończysz.
 4. Jeżeli zapomnisz chociażby raz o rytuale (podczas 27 dni) musisz zacząć wszystko od nowa, łącznie ze zgromadzeniem nowych materiałów.