Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Medytacja z Asfa’elem

rok

 Istnieje wiele rytuałów, pozwalających zapewnić nam powodzenie w  Nowym Roku. Pisałam o nich już w zeszłym roku i są one nadal aktualne. Ponieważ rok 2020 będzie rokiem przestępnym postanowiłam  polecić medytację z aniołem Asfa’elem, który opiekuje się latami przestępnymi i ma wielkie baczenie na ziemskie sprawy.

   W roku przestępnym luty ma  29 dni  i ten 29 dzień od zamierzchłych czasów uważany był za pechowy: pojawiały się problemy ze zdrowiem, nie rozpoczynano w nim ważnych projektów,  unikano przeprowadzek i wyruszania w podróż, i dlatego dla lat przestępnych został powołany specjalny anielski opiekun, Asfa’el. Jest on bardzo wysoko postawiony w anielskiej hierarhii i zarządza tysiącami pomniejszych aniołów.

niebieska świeca

   Pomoże on nam w roku 2020 pokonać rutynę, wykorzystać możliwości jakimi obdarza nas dodatkowy dzień w lutym. Bardzo często całymi latami żyjemy w toksycznych układach z których nie wiemy jak się uwolnić, nie umiemy doprowadzić do końca naszych planówi marzeń, nie umiemy często ich sprecyzować.  Jeżeli nie poddamy się i wezwiemy Asfa’ela on sprawi, że zaradzimy tej sytuacji i przerwiemy ogarniającą nas niemoc. Uwierzymy w nasze siły, dostrzeżemy okoliczności, których dotychczas nie braliśmy pod uwagę. Asfa’el doda nam odwagi do wprowadzenia w życie nowych możliwości.

niebieskie kwiaty

   Jest on nazywany Szczodrym Opiekunem,  więc zwróćmy sie do niego z prośbą o pomoc w snuciu planów na Nowy Rok 2020.  Oto krok po kroku jak to zrobić. Rytuał można przeprowadzić w pierwszych dniach Nowego Roku.

  1. Zapal niebieską świecę.  Obok postaw niebieskie, lub białe kwiaty. Wycisz się i pozostań przez chwilę w ciszy.
  2. Poproś Asfa’ela o pomoc i powiedz szczerze, co chciałbyś zmienić, naprawić, osiągnąć. 
  3. Zapisz  to.  Wymień to, co uważasz, że jest złe w Twoim życiu, lub nie przebiega po Twojej myśli, czego pragniesz się pozbyć (np. nałogi, złe przyzwyczajenia, toksyczny związek, etc) bo właśnie on podsunie Ci w tym roku przestępnym pomysł jak zmienić to, rozwiązać aby Twoje życie stało się lepsze. Pamietaj aby  robiąc liste unikać słów takich jak „nie”, „brak”.  Np. zamiast zapisać afirmację „brak pracy”, zapisz „otrzymanie dobrze płatnej pracy”. Z góry podziękuj aniołowi za pomoc. Świeca powinna dopalić się do końca.
  4. Listę schowaj w tylko sobie znanym miejscu. Kiedy Twoje sprawy, te które powierzyłeś Asfa’elowi zostaną rozwiązane, zapal ponownie niebieską świecę i w jej płomieniu spal kartkę. Podziękuj ponownie za pomoc.

  Pamiętaj, że możesz zwracać się o pomoc do niego, kiedy chcesz spełnić swoje marzenia, ale inni dają Ci do zrozumienia, że jesteś za biedny/a, za stary/a,  brak Ci siły przebicia, determinacji. Asfa’el pomoże Ci postawić na swoim i udowodnić innym, że nie mają racji umniejszając Twoje możliwości i zniechęcając Cię tym samym do działania.

Kiedy nabierasz sił do wielkich życiowych zmian Asfa’el pokaże Ci drogę do szczęścia. Nie wątp w to!

Wszystkim życzę wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2020.