Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Rytuały na powitanie Nowego Roku

2021

 

 

Kochani, w tym roku spóźniłam się z rytuałami na powitanie nowego i pożegnanie starego Roku. Nie był to normalny rok i na każdym z nas wywarł swoje piętno. Ale trzeba żyć dalej cieszyć się życiem i wierzyć, że Nowy Rok 2021 będzie łaskawszy.

Proponuję Wam wykonanie dwóch bardzo prostych rytuałów. Jeżeli nie zdążycie zrobić ich 31 grudnia, możecie to zrobić w pierwszych siedmiu dniach Nowego Roku.

Pierwszy rytuał

Do wykonania pierwszego rytuału będziemy potrzebować sproszkowanego anyżu. Anyż oczyszcza ze złej energii, przyciąga zdrowie, pieniądze, pracę, obfitość wszelkiego rodzaju.

Należy 31 grudnia po godzinie 24 rozsypać sproszkowany anyż na progu domu, mieszkania i zostawić go na 24 godziny. Po upływie tego czasu zamieść proszek i wyrzucić do muszli klozetowej, którą należy potem dobrze spłukać.

Drugi rytuał

Jest jeszcze bardziej prosty. Należy nasypać do szklanki, bez żadnych ozdób, biały cukier. Do cukru włożyć rulonik zrobiony z banknotu o najwyższym nominale jaki posiadasz. Postawić szklankę przy wejściu do mieszkania. Przyciągnie ona potrzebne Wam pieniądze. Na drugi dzień wyjąć banknot i użyć go do zrobienia zakupów. Cukier wyrzucić zawinięty w serwetkę do śmieci, szklankę umyć.

Mam nadzieję, że te rytuały przyciągną do Was w Nowym Roku 2021 szeroko rozumiany dobrobyt, czego z całego serca wszystkim życzę.