Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Rytuał na Nowy Rok

dzwonik

 

Kończy się  Stary Rok i na pewno były w nim sprawy, które nie rozwijały się dla ciebie pomyślnie. Rytuał, który proponuję przeprowadzić pomoże przywołać dobre energie, zapewnić sobie szeroko rozumiane powodzenie i przyciągnąć bogactwo w Nowym Roku. Najważniejsze są zdrowie, praca, miłość i oczywiście stabilność finansowa.

Będziesz potrzebować: czarną świecę (czarna świeca nie służy absolutnie do przeprowadzania rytuałów tzw. czarnej magii, jest świecą, która dzięki swemu kolorowi ma moc pochłaniania i spalania negatywnej energii, a o to chodzi właśnie w tym rytuale) lub białą, która zastępuje każdy inny kolor, głęboką metalową miseczkę lub popielniczkę, mały zeszłoroczny tekturowy kalendarzyk, kilka długich kawałków czerwonej wełny lub wstążki, białą świecę, dzwonek lub coś co wydaje odgłosy, np. bębenek, kołatka, metalowe kulki zamknięte w blaszanym pudełku.

Czas przeprowadzenia rytuału: można go przeprowadzać na pięć minut przed północą każdego dnia stycznia,  choć najlepsza jest do tego noc z 31.12 na 1.01.

Wykonanie:

    1. Zapal czarną świecę w misce lub popielniczce. Kalendarzyk obwiąż czerwoną wełną i zrób na nim dziewięć supełków. Potem podpal go trzymając  ostrożnie za brzeg palcami lub szczypcami, wypowiadając jednocześnie te słowa:

„Odejdź w pokoju Stary Roku, dziękuję ci za wszystko, ale niech wraz tobą odejdą raz na zawsze z mojego życia pech i niepowodzenia…….(tu możesz dodać to, czego chcesz się pozbyć: choroba, brak klientów, brak ukochanej osoby, etc)”.

    1. Potem zapal białą świecę od czarnej i poczekaj, aż na zegarze wybije północ. Równo o północy zgaś czarną świecę i wypowiedz słowa:

„Bogactwo i szczęście, przywołuję was w moje progi w Nowym Roku!”

  1. Na koniec użyj dzwonka lub innych przedmiotów, które wydają dźwięki, aby zwabić nowe szczęście do swojego domu.

Oprócz tego rytuału, na stronie możesz również znaleźć wiele sposobów na pożegnanie Starego i przywitanie Nowego Roku.