Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Możesz zmienić swoje Życie

okładka ksiązki Możesz zmienić swoje Życie

 

Rozmawiając niedawno z jednym z moich uczniów, rozważaliśmy sytuację życiową naszej wspólnej znajomej. Nasza rozmowa na jej temat nie miała absolutnie nic wspólnego z plotkami, lub tzw. obgadywaniem bliźniego. Znamy się po prostu od bardzo dawna i martwi nas jej sytuacja, a konkretnie jej choroby, które nie mają końca. Jest to młoda osoba, miła, wrażliwa, inteligentna, odważna, wspaniała dziewczyna, ale… No właśnie, jedynym tematem rozmów z nią są jej choroby, zabiegi, wizyty u coraz to innych specjalistów. Doszliśmy do wniosku, że chyba ma potrzebę zwracania na siebie uwagi, potrzebę zapełnienia pewnej pustki i stąd zapewne bierze się jej uciekanie w choroby, aby czuć, że ktoś się nią interesuje.

Zastanawialiśmy się jak jej pomóc i poradziliśmy jej lekturę książki Diany Cooper Możesz zmienić swoje Życie. Był to tzw. strzał w dziesiątkę. Po lekturze tej książki, zaczęliśmy obserwować powolne, ale zawsze zmiany, w postępowaniu i toku myślenia naszej przyjaciółki. Nadal pracuje nad sobą i najważniejsze jest to, że nie czuje się już ofiarą i stara się uporać z negatywnym bagażem doświadczeń z przeszłości. Jej zdrowie też uległo poprawie.
Książka Diany Cooper uczy, jak można samemu uleczyć swoje wewnętrzne dziecko, jak dać sobie radę ze spadkiem po toksycznych rodzicach, jak wprowadzić w swoje życie harmonię w najszerszym tego słowa znaczeniu. W książce zawarte są też wizualizacje, ćwiczenia i lekcje skierowane do naszej podświadomości, intuicji, możliwości twórczych oparte na doświadczeniach współczesnej psychoterapii, oraz psychologii ezoterycznej taoizmu i hinduizmu.
Nigdy nie jest za późno na pozytywne zmiany w naszym życiu i książka, którą polecam może stanowić w drodze do tych zmian pierwszy krok.
Książkę wydało wydawnictwo JACEK SANTORSKI & CO, AGENCJA WYDAWNICZA SP. Z O.O.