Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Moc pozytywnego myślenia

okładka książki Moc pozytywnego myślenia

 

 

Tym razem pragnę polecić książkę Normana V. Peale Moc pozytywnego myślenia.  Kiedy otrzymałam ją, pomyślałam sobie, że może to być następny z poradników na tzw. „udane życie”. Jednak zmieniłam zdanie po przeczytaniu pierwszych jej stron i jak już wspominałam kiedyś przy okazji polecania innej książki, ponownie zaskoczyła mnie prostota z jaką jej autor udziela wskazówek pozwalających na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu, a wszystko opiera się na wierze w samego siebie.

Książka pozwala odnaleźć sens życia, spowodować, że możemy je przeżyć szczęśliwie i z godnością, a co najważniejsze nie tracić tak cennego czasu na zamartwianie się i oskarżanie wszystkich – a często i samego pana Boga -  o niepowodzenia, jakie nas w tym życiu spotykają.
Jeżeli chcesz być szanowanym przez innych, realizować swoje marzenia, być pełnym energii, inicjatyw, szczęśliwym, wierzyć w to co robisz, a przy tym zachować spokój ducha który jest centrum naszej mocy, to jest to książka dla ciebie.
Wiele setek tysięcy ludzi na świecie zastosowało zasady i metody przedstawione w tej książce przez Normana V. Peale. Ja też zastosowałam niektóre z nich przygotowując się do bardzo ważnego wydarzenia w moim życiu i uwierzcie mi, że mogę potwierdzić skuteczność metod o których pisze autor .
Książkę wydało Wydawnictwo Studio EMKA z Warszawy. Ostatnie wydanie z roku 2009.