Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Medytacyjna moc run

okładka książki Medytacyjna moc run

 

 

Książką, którą dziś pragnę polecić jest książka Marii Piaseckiej Medytacyjna moc run.

Runy są symbolicznym alfabetem nordyckim, dzięki któremu możemy poznać przyszłość, uzyskać cenne wskazówki dotyczące wszystkich sfer naszego życia. Poznanie run to praca złożona, angażująca nasze emocje, uczucia i sferę duchową.

Runy mogą nam pomagać, ale należy je głęboko poznać i zrozumieć, nie wystarcza nauczenie się na pamięć ich znaczeń, nie wystarcza tylko sucha wiedza. Trzeba podejść do nich z sercem, stosując medytacje i wizualizacje. I tego uczy właśnie książka Marii Piaseckiej.

Oprócz wyczerpującej i dokładnej historii odkrycia run, autorka podzieliła swoją książkę na rozdziały. Każdy z nich dotyczy konkretnej runy, zawiera wskazówki jak rozpoznać charakter danej runy w różnych wydarzeniach, zachowaniach ludzkich, dwa ćwiczenia z przepiękną mandalą runiczną i pracę z drzewem, energia którego promieniuje tą samą energią co runa. Oprócz tego jest tu również informacja w jaki sposób może określona mandala runiczna energetyzować miejsce, w którym przebywamy oraz kiedy, komu i jaką mandalę możemy podarować.

Książka jest dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze poznawania run i również dla tych, którzy myślą, że już wiedzą o nich prawie wszystko. Pozwala ona usłyszeć sercem i duchem subtelny przekaz tego, co autorka nazywa muzyką run. Książkę wydało Wydawnictwo „Ravi” z Łodzi.