Iwona Przybylska de Acosta

Reiki Grand Master

Samouzdrawianie i praca ze snami

okładka samouzdrawianie

 

 

Wiele ważnych informacji otrzymujemy poprzez sny, ale nie zawsze zwracamy na nie uwagę, a przy ich właściwej interpretacji często można uzyskać podpowiedź  jak rozwiązać konkretny problem. Sny są kluczami, pozwalającymi odnaleźć cel naszego życia, utrzymać i przywracać zdrowie, uzdrawiać nasze relacje z innymi, podejmować ważne decyzje, rozwijać się duchowo.

Często korzystamy z interpretacji snów odczytując ich znaczenie w sennikach, ale znaczenie, jakie może mieć konkretny sen dla jednej osoby, wcale nie musi  oznaczać tego samego dla innej.  Np. kot może oznaczać fałszywą osobę przed którą należy bać się na baczności, lub osobę, która dzięki swej mądrości, sprytowi i doświadczeniu pomoże nam znaleźć rozwiązanie konkretnego problemu.  Książka daje praktyczne rady dotyczące odczytywania symboli sennych, własnej ich interpretacji i pracy z nimi.
Aby się tego nauczyć, polecam dzisiaj książkę  Samouzdrawianie i praca ze snami której autorem jest Mateusz Wiszniewski. Powstała ona jako rezultat jego spotkań z wieloma nauczycielami duchowymi, uzdrowicielami i terapeutami na podstawie których opracował on własny system interpretacji snów i pracy z nimi.
W swojej książce proponuje spojrzeć na sny z trzech różnych punktów widzenia: sen jako zjawisko psychologiczne, energetyczne i duchowe. Przedstawia również medytacje i ceremonie oczyszczania snów w czakrach, medytacje z kryształami, kreowanie przyszłości i pracę z Archaniołami.
Książka została wydana przez STUDIO ASTROPSYCHOLOGII w Białymstoku. Życzę przyjemnej i owocnej lektury.